Üstün Zekalılar İlkokulu Ataşehir’de açılıyor.

Çocuklarınızın takibinden hafta sonu zenginleştirmesine yıllardır bizimlesiniz. Hatta bir çoğunuz büyük oğlumuzun ilk tanılandığı günden Alman Lisesi’ne uzanan yolculuğuna da şahit oldunuz.

İki oğlumuzun da eğitim hayatında en önemli konu ilkokul ve ortaokul eğitimlerinde arkadaşlarını beklerken kaybettikleri zaman, can sıkıntısı ve bunların peşinden gelen sorunlardı. Evet biliyordunuz sizlerin çektiği sorunların aynısını bizler de çekiyorduk. Ve çözümsüz kalıyorduk. İşte yıllardır hep beraber sorduk “Hangi ilkokula gönderelim? Önerebileceğiniz okul var mı? diye. Okul öneremedik ve cevabımız hep uygun ve doğru öğretmen oldu. İşte şimdi bu soruların cevabını gönül rahatlığı ile verebiliyorum. Evet artık hem okul hem öğretmenin bir araya geldiği bir okul var.

İlk benden duyun istedim. 2019-2020 eğitim yılında Üstün Zekalı Çocuklar Danışmanlık Merkezi olarak İstanbul Ataşehir’de Akademi Atölye ÜZE (Üstün Zekalılar Eğitimi) sınıflarımızı açıyoruz.

Müfredatını, zenginleştirmesini ve çocukların takibini bizim yapacağız Akademi’nin okul halini düşünün.
Psikolojik Danışman ve Üstün Zekalılar Öğretmeni Banu Erciyes ve ben Mentör Baba kolları sıvadık.
Yıllar içinde hazırladığımız programlarımız, hem anne-baba hem öğretmen hem yönetici hem de kendi hayatlarımızdan edindiğimiz-topladığımız tecrübelerimiz ile harıl harıl çalışmaya başladık. Heyecanla, sevgiyle , hayaller ve ümitle …

Sevgilerimle,

Akademi Atölye ÜZE İlkokul Programı hakkında ön bilgi almak için aşağıdaki ÖN BİLGİ TALEP FORMUNU doldurun lütfen.

 Mentör
Matematik Antrenörü
Eğitmen

2012 yılından beri Akademi’de üstün zekalı çocuklarla beraber  proje geliştirme, elektrik, elektronik, robotik ve kodlama çalışmaları ile ayrıca anne babalara mentörlük ve çocuklara matematik antrenörlüğü yapmaktadır.

Ankara Fen Lisesi
Marmara Üniversitesi Fizik Bölümü

Mentör Baba Özer Engin Erciyes hakkında 13 makale
 Mentör Matematik Antrenörü Eğitmen 2012 yılından beri Akademi'de üstün zekalı çocuklarla beraber  proje geliştirme, elektrik, elektronik, robotik ve kodlama çalışmaları ile ayrıca anne babalara mentörlük ve çocuklara matematik antrenörlüğü yapmaktadır. Ankara Fen Lisesi Marmara Üniversitesi Fizik Bölümü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*